łaźnie parowe

i inne atrakcje

Generatory pary do łaźni parowych i saun dla wymagających PDF Drukuj Email

łaźnia parowa producent Budową nowej generacji urządzeń wyposażenia łaźni parowych nasza firma zaczęła się ściślej zajmować w 2006 roku. Powodem rozpoczęcia tej działalności stały się obserwacje i doświadczenie związane z wcześniejszym sześcioletnim okresem montażu tego typu urządzeń w budowanych przez nas łaźniach parowych. Okazało się bowiem, że stosowane rozwiązania, w większości importowane, naszym zdaniem nie do końca dobrze realizują obsługę łaźni. Szybko też stało się jasne, że jedyną skuteczną drogą umożliwiającą wdrożenie własnych pomysłów poprawiających funkcjonalność urządzeń wyposażenia łaźni parowej jest rozpoczęcie ich produkcji. Konsekwencją przyjęcia takich założeń stało się stworzenie nowego działu w firmie, w którym osoby z odpowiednim przygotowaniem zawodowym rozpoczęły prace nad uruchomieniem produkcji nowych urządzeń. W trakcie prowadzonych działań pojawiły się koncepcje ściślejszej współpracy ze sobą urządzeń montowanego wyposażenia (powstał system SBE) oraz nowe rozwiązania organizacyjne (usługa "non-stop"), mające na celu usprawnienie obsługi wyposażenia łaźni parowych. Zarejestrowaliśmy kilka patentów i rozpoczęliśmy produkcję.

Produkowanemu przez nas wyposażeniu poświęcona jest oddzielna witryna, do odwiedzenia której zapraszamy:

www.steam-generator.pl

drzwi do łaźni producent Generatory serii IQ sprzedawane są w paru wariantach, różniących się dostępnymi funkcjami. A są wśród nich m.in.:

 

  • dynamicznie zmienna moc grzania wody,
  • sterowanie kilkoma rodzajami oświetlenia, z regulacją natężenia lub bez,
  • sterowanie wentylacją, ogrzewaniem oraz wyposażeniem dodatkowym (aromaty, światłowody, ...),
  • praca ciągła lub czasowa,
  • zapisywanie 5 programów (temeratura, czas kąpieli, oświetlenie, aromaty itd.),
  • programowany sterownik tygodniowy,
  • tryb gotowości,
  • automatyczne opróżnianie i płukanie zbiornika,
  • odkamienianie automatyczne lub półautomatyczne.

 

Funkcje generatora oraz wyposażenia opcjonalnego obsługiwane są za pomocą tego samego sterownika, który może być zainstalowany w miejscu przebywania obsługi (obiekty publiczne) lub w samej łaźni (łaźnie prywatne). Można również podłączyć więcej sterowników i umieścić je w kilku miejscach, także oddalonych od łaźni.

 

Więcej na ten temat:
generator pary dla wymagających
wyposażenie dodatkowe
cennik